Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE SZPITAL PRZYCHODNIA PRZEPUKLINY OKULISTYKA CENNIK
POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA 24H SENIORZY PĘCHERZYK ŻÓŁCIOWY GALERIA BEZPIECZNY SZPITAL

Informacje ogólne

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne zapewnia całodobową opiekę osobom starszym, pacjentom po hospitalizacji lub leczeniu operacyjnym, które ze względu na stan zdrowia lub stopień niepełnosprawności nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym.

Kontakt:
Tel.:  58 524 15 03 lub 58 524 15 00
email: cor@swissmed.com.pl


Warunkiem przyjęcia do Centrum Opiekuńczo- Rehabilitacyjnego jest wypełnienie karty „Kryteria przyjęć do COR” oraz skala Barthel do pobrania poniżej.

W przypadku osób, dla których ocena w skali Barthel określona jest poniżej 40 pkt., koszt pobytu określany jest wg odrębnego cennika


Atutem naszego centrum jest całodobowa opieka pielęgniarska oraz opieka lekarska i badania diagnostyczne w zależności od potrzeb. Posiadamy bogato wyposażony  gabinet terapii, gabinet zabiegowy, system przywołania pielęgniarki lub opiekuna i wiele innych udogodnień.


Pobyty w Centrum przeznaczone są dla osób, które przeszły ostrą fazę leczenia szpitalnego i wymagają stałej, profesjonalnej pielęgnacji, rehabilitacji oraz kontynuacji leczenia farmakologicznego i dietetycznego. Z całodobowej opieki korzystać mogą także osoby starsze lub niepełnosprawne, które przez pewien czas muszą pozostać bez opieki najbliższych. W przyjaznej atmosferze i doskonałych warunkach mogą spędzić czas rozłąki korzystając z zajęć oferowanych przez Centrum Aktywnego Seniora.


Do dyspozycji naszych seniorów:

  • pokoje 1, 2 lub 3 osobowe z łazienką
  • sala rehabilitacyjna
  • kafeteria
  • dostęp do specjalistycznej aparatury medycznej
  • pomieszczenia rekreacyjne połączone z kuchenką i pokojem gościnnym

Przestrzeń relaksacyjna

Do dyspozycji naszych seniorów: przestrzeń zajęć twórczych, kafeteria, kącik rozrywki (prasa, TV, gry towarzyskie).

Formularze do pobrania

Poniżej znajduje się lista formularzy do pobrania:

Formularz kontaktowy

Ładowanie