Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE SZPITAL PRZYCHODNIA LEKARZ RODZINNY NFZ POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA 24H
REHABILITACJA PAKIETY ZDROWOTNE SENIORZY CENNIK GALERIA DO POBRANIA

dr n. med. Ryszard Zaleski

 

Krótki opis

specjalista ortopeda traumatolog

uprawniony do przeprowadzania badań sportowo lekarskich i orzekania w sporcie amatorskim i zawodniczym, w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej

Konsultacje w zakresie:

  1. Ortopedia i traumatologia : choroby,  zmiany zwyrodnieniowe,  zespoły przeciążeniowe , zmiany pourazowe i urazy narządu ruchu
    Leczenie objawowe, przygotowanie i leczenie operacyjne (Alloplastyka stawów kolanowych i biodrowych), dobór zabiegów  rehabilitacyjnych, iniekcje dostawowe i blokady.
  2. Choroby stóp: deformacje stóp  - palce młotkowate, paluchy koślawe, Halluxy, płaskostopie, ostrogi piętowe, zapalenie rozcięgna podeszwowego, zmiany przeciążeniowe stóp i stawów skokowych. Stopa cukrzycowa. Paznokcie wrastające.
    Leczenie objawowe, przygotowanie i leczenie operacyjne halluxów, dobór obuwia i wkładek, dobór zabiegów  rehabilitacyjnych, iniekcje dostawowe i blokady, plastyka paznokci wrastających.
  3. Ortopedia w sporcie:  zespoły przeciążeniowe narządu ruchu, zespoły przetrenowania, urazy sportowe narządu ruchu -diagnostyka i leczenie. Kwalifikacja i pomoc we właściwym doborze dyscypliny sportowej, pomoc w modyfikacji treningów sportowych po doznanej kontuzji lub w zespole przetrenowania, powrót do sportu amatorskiego i zawodniczego.

Formularz kontaktowy

Ładowanie