Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE SZPITAL PRZYCHODNIA LEKARZ RODZINNY NFZ POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA 24H
REHABILITACJA PAKIETY ZDROWOTNE SENIORZY CENNIK GALERIA DO POBRANIA

lek. med. Tomasz Gondek

 

Życiorys:

Tomasz Gondek urodził się 28 grudnia 1962 roku w Bochni w województwie małopolskim. Tam uczęszczał do szkoły podstawowej i do Liceum Ogólnokształcącego imienia Kazimierza Wielkiego, założonego w 1892 roku. Egzamin dojrzałości zdał w 1981 roku.

W 1982 roku rozpoczął studia medyczne na wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku i w 1989 roku uzyskał dyplom lekarza medycyny.

Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Miejskim w Gdyni, a następnie rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Ogólnej tego szpitala na stanowisku młodszego asystenta.

Specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w 1994 roku. Do 1997 roku pracował na stanowisku asystenta na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Gdyni.

W 1997 roku rozpoczął pracę na Oddziale Urologii Szpitala Miejskiego w Gdyni na stanowisku asystenta jednocześnie otwierając specjalizację w zakresie urologii. Kontynuując staże specjalizacyjne interesował się wdrażaniem nowych technik diagnostycznych i operacyjnych w dziedzinie urologii.

W 2000 roku uzyskał certyfikat PTU w zakresie ultrasonografii układu moczo-płciowego. Specjalizację w zakresie urologii zarówno krajową jak i europejską (FEBU) uzyskał w 2004 roku.

W 2011 roku rozpoczął przewód doktorski na Wydziale Nauk o Zdrowiu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Do 2012 roku pracował na Oddziale Urologii Szpitala Miejskiego w Gdyni na stanowisku starszego asystenta. W latach 2012 – 2017 pracował w Wielospecjalistycznym Szpitalu „Jantar” w Jantarze na stanowisku ordynatora oddziału urologii.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego biorąc czynny udział w krajowych i światowych kongresach urologicznych. Aktywnie uczestniczy w Programach Edukacyjnych Pacjentów.

Od 2002 roku bierze udział w badaniach klinicznych w dziedzinie urologii i uroonkologii w charakterze współbadacza i badacza głównego.

Jest autorem publikacji na temat raka gruczołu krokowego w Biomed Research International- Hindavi Publishing Corporation oraz autorem publikacji naukowych w krajowych czaspismach medycznych z zakresu urologii.

Prywatnie jest żonaty, ma troje dzieci, mieszka w Gdyni.
Chętnie podróżuje, słucha muzyki, uprawia kolarstwo górskie i tenis ziemny.

Formularz kontaktowy

Ładowanie