Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE SZPITAL PRZYCHODNIA PRZEPUKLINY OKULISTYKA CENNIK
POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA 24H SENIORZY PĘCHERZYK ŻÓŁCIOWY GALERIA BEZPIECZNY SZPITAL

Gdańska Szkoła Wyższa zaprasza na studia

Swissmed został partnerem kierunku na studiach podyplomowych "Zarządzanie w ochronie zdrowia" na Gdańskiej Szkole Wyższej.

Legalne definicje zdrowia, szereg instytucji zajmujących się jego ochroną, różne systemy zarządzania, nowe choroby, nowoczesne metody leczenia - to wszystko (i wiele innych zagadnień) powoduje, że problematyka zdrowia, a przede wszystkim ochrona zdrowia, wymaga specjalistycznej wiedzy i wysokich kompetencji.
Jednym ze sposobów zdobywania fachowej wiedzy są Studia Podyplomowe w Gdańskiej Szkole Wyższej adresowane do wszystkich osób zajmujących się ochroną zdrowia i procesem zarządzania ochrony zdrowia.
Słuchaczom Studiów Podyplomowych, wykładowcy GSW przekażą wiedzę m.in. z zakresu  prawnych regulacji dotyczących systemu funkcjonowania placówek ochrony zdrowia, podnoszenia umiejętności menadżerskich u osób zajmujących kierownicze stanowiska.

Wszystkich zainteresowanych zdrowiem i jego ochroną zapraszamy  na studia podyplomowe na kierunkach:

- Prawo medyczne oraz

- Zarządzanie w ochronie zdrowia (kolejna edycja).


Te interdyscyplinarne studia obejmujące zagadnienia m.in. z zakresu nauk społecznych,  nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu, prowadzone zarówno w tradycyjnej formie jak i w formie e-learningu mogą stanowić kolejny "mały krok" w karierze zawodowej wszystkich osób, którym bliska jest problematyka zdrowia i jego ochrony.

Program studiów przygotowany we współpracy z Partnerami zewnętrznymi – na co dzień zajmującymi się ochroną zdrowia.

Gdańska Szkoła Wyższa gorąco zachęca wszystkich zainteresowanych do podjęcia nauki na studiach podyplomowych.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie: www.gsw.gda.pl (zakładka: Podyplomowe/szkolenia)


[2020-08-27]

Formularz kontaktowy

Ładowanie