Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE SZPITAL PRZYCHODNIA PRZEPUKLINY OKULISTYKA CENNIK
POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA 24H SENIORZY PĘCHERZYK ŻÓŁCIOWY GALERIA BEZPIECZNY SZPITAL

Swissmed laureatem Konkursu Lodołamacze

Laureaci Konkursu Lodołamacze to firmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. Uroczysta Gala kończąca pomorski etap Konkursu odbyła się we wtorek 16 września w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsk.

Statuetki Lodołamaczy przyznawane są od 2006 roku przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych „FAZON”. Otrzymują je firmy, instytucje i organizacje w trzech kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy oraz Instytucja. Wybitne osiągnięcia nagradzane są tytułem Super Lodołamacza, dla przedsiębiorcy, instytucji, czy zakładu najlepszego z najlepszych oraz Lodołamacza Specjalnego dla osoby o wybitnych dokonaniach na rzecz osób niepełnosprawnych.

Konkursowi patronuje Małżonka Prezydenta Anna Komorowska. Ambasadorem Konkursu na Pomorzu jest Natalia Partyka.

W kategorii Otwarty Rynek Swissmed zajął III miejsce i otrzymał brązowy medal.

Fotogaleria na stronie organizatora: http://www.popon.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=27940:prezentujemy-galeri-zdj-laureatow-pomorskiego-etapu-regionalnego-lodoamacze-2014&catid=30:wiadomoci-komunikaty [2014-09-23]

Formularz kontaktowy

Ładowanie