Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE SZPITAL PRZYCHODNIA REHABILITACJA LEKARZ RODZINNY CENNIK
POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA 24H PAKIETY ZDROWOTNE SENIORZY GALERIA DO POBRANIA

PoródOddział wyposażony jest w:

- dwie przestronne, doskonale wyposażone sale porodowe

- sale poporodowe jedno oraz dwułóżkowe z łazienkami, TV, Internetem, wyposażone w komfortowe stanowiska do pielęgnacji noworodków

- salę operacyjną przeznaczoną wyłącznie do wykonywania cięć cesarskich

- salę intensywnego nadzoru nad noworodkiem, wyposażoną w nowoczesny sprzęt do reanimacji: respirator, stanowiska resuscytacyjne, inkubatory, pulsoksymetry, lampy do fototerapii oraz pompy infuzyjne

W przypadku wystąpienia zaburzeń w okresie adaptacyjnym noworodka, zapewniamy leczenie zgodne z obowiązującymi standardami medycznymi, przy użyciu wyżej wymienionego sprzętu specjalistycznego.

O komfort oraz bezpieczeństwo naszych pacjentek podczas porodu dba Położna Oddziałowa mgr Urszula Łaniewska wraz z zespołem położnych.


Porody Lotosowe

Szanując sposób, w jaki Rodzice chcą przeżyć narodziny swojego Dziecka informujemy, iż  w Oddziale Położniczo-Neonatologicznym odbywają się Porody Lotosowe, które są naturalną, łagodną i bezpieczną formą przyjścia na świat. Poród lotosowy to forma narodzin, która polega na tym, że nie przecina się pępowiny, tylko pozostawia się ją wraz z łożyskiem aż do momentu, kiedy samoistnie odpadnie od ciała dziecka.                                   

Dokumenty do porodu

Umowa – Porody Standard Swissmed

Umowa – Porody Premium Swissmed

Umowa – Porody Premium Plus Swissmed

Informacja

Zapoznaj się z ważnnymi dokumentami do pobrania dla pacjentów szpitala:
Dokumenty do pobrania

Formularz kontaktowy

Ładowanie