Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE SZPITAL PRZYCHODNIA PRZEPUKLINY OKULISTYKA CENNIK
POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA 24H SENIORZY PĘCHERZYK ŻÓŁCIOWY GALERIA BEZPIECZNY SZPITAL

Laser Amaris 750s

Do głównych cech wyróżniających go wśród konkurencji należą:

Laser Amaris 750s

SZYBKOŚĆ

Laser Amaris 750S firmy Schwind pracuje z częstotliwością 750 Hz co pozwala na skorygowanie 1 dioptrii w 1,5 sekundy. Czyni to zabieg krótszym i bardziej komfortowym.

BEZPIECZEŃSTWO

Laser Amaris 750S posiada unikatowy system śledzenia ruchów gałki ocznej w 6 płaszczyznach. Przesyłane przez niego informacje do głównego komputera urządzenia sprawiają iż wie on w jakiej pozycji znajduje się oko i w razie potrzeby odpowiednio koryguje wiązkę lasera.

MOŻLIWOŚĆ PRACY W TRYBIE „BEZDOTYKOWYM”

TransPRK to unikalna procedura opracowana przez firmę Schwind umożliwiająca usuwanie wad wzroku bez konieczności dotykania oka jakimkolwiek narzędziem. Całość zabiegu przeprowadza się wyłącznie światłem lasera.

STACJA DIAGNOSTYCZNA CORNEAL WAVEFRONT ANALYZER

Stacja diagnostyczna Corneal Wavefront Analyzer

Wyrafinowany system do badania topografii rogówki. Urządzenie dokonuje pomiaru 80 000 punktów na powierzchni rogówki z dokładnością 0.01 dioptrii.

Wykrywa zarówno wady podstawowe takie jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm a także tzw. wady wyższego rzędu.

Zebrane dane podlegają matematycznej obróbce przez komputer przy pomocy tak zwanych wielomianów Zernikego, a następnie są konwertowane na indywidualny dla każdego pacjenta profil modelowania rogówki.

Informacja

Zapoznaj się z ważnnymi dokumentami do pobrania dla pacjentów szpitala:
Dokumenty do pobrania

Formularz kontaktowy

Ładowanie