Infolinia: (+48) 58 524 15 00
NASI LEKARZE ODDZIAŁY SZPITAL PRZYCHODNIA SENIORZY REHABILITACJA PAKIETY

Przychodnia Jaśkowa Dolina

 • Adres: ul. Jaśkowa Dolina 132, 80-286 Gdańsk
 • Rejestracja tel.: 58 524 15 00
 • E-mail: morena@swissmed.com.pl 

Swissmed Jaśkowa Dolina to nowa, czteropoziomowa, komfortowo urządzona i wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny placówka posiadająca 30 gabinetów, w których odbywają się  konsultacje lekarskie w zakresie, m.in.: medycyny rodzinnej, kardiologii, ortopedii, okulistyki, neurochirurgii, chirurgii onkologicznej, neurologii, ginekologii, urologii, reumatologii, pulmonologii oraz zabiegi ambulatoryjne. W pracowniach diagnostycznych wykonywane są badania z zakresu diagnostyki kardiologicznej: EKG spoczynkowe i wysiłkowe,  testy holterowskie, a także badania obrazowe : USG klasyczne, ginekologiczne, prenatalne. Na jednym z pięter powołano tzw. strefę dobrego samopoczucia, dedykowaną potrzebom ciała i ducha, w której pacjenci mogą skorzystać z porad psychologa i psychiatry, uczestniczyć w zajęciach fizykoterapii, terapii manualnej i rehabilitacji funkcjonalnej, a także korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Oferta placówki skierowana jest do pacjentów prywatnych, posiadających pakiety medyczne Swissmed oraz polisy zdrowotne. Na pierwszym piętrze Grupa Swissmed świadczy także usługi w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, wyłącznie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Przychodnia  nr 1

 • Godziny otwarcia: 7:30 – 20:00
 • Rejestracja: 58 524 15 00

W ramach przychodni odbywają się konsultacje z następujących specjalności: kardiologicznej, medycyny rodzinnej, genetycznej, ginekologicznej, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, chirurgii naczyniowej i ortopedycznej.

W przychodni nr 1 możliwe są również konsultacje z pielęgniarką środowiskowo - rodzinną oraz z położną środowiskową.

Na terenie przychodni znajduje się również gabinet USG, w którym świadczymy usługi w zakresie USG tkanek miękkich oraz stawów.

W Przychodni nr 1 przyjmowani są także pacjenci prywatni, posiadacze pakietów medycznych VIP oraz osoby posiadające ubezpieczenie zdrowotne w krajowych i międzynarodowych towarzystwach ubezpieczeniowych.

W ramach wizyt prywatnych przyjmują lekarze następujących specjalności: kardiologii, medycyny rodzinnej, internistycznej, alergologicznej, gastroenterologicznej, pediatrycznej, ginekologicznej, chirurgii naczyniowej i ortopedycznej.

Przychodnia nr 2

 • Godziny otwarcia: 7:30 – 20:00
 • Rejestracja: 58 524 15 00

Na drugim piętrze stworzona została, kameralna i komfortowo wyposażona przychodnia, w której przyjmowani są pacjenci indywidualni, posiadacze pakietów medycznych VIP oraz osoby posiadające ubezpieczenie zdrowotne w krajowych i międzynarodowych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Na terenie przychodni VIP przyjmują następujący specjaliści:  okulista, internista, kardiolog, neurolog, neurochirurg, otolaryngolog, pulmonolog, ginekolog, urolog, pediatra, onkolog, endokrynolog, reumatolog, chirurg ogólny, chirurg onkolog, chirurg dziecięcy, chirurg plastyczny, ortopeda.

Tutaj znajduje się także Poradnia Leczenia Bólu.

Przychodnia nr 3

 • Godziny otwarcia: 7:30 – 20:00
 • Rejestracja: 58 524 15 00

Na III piętrze powołano tzw. Strefę Dobrego Samopoczucia, dedykowaną potrzebom ciała i ducha, w której pacjenci będą mogli skorzystać z porad psychologa i psychiatry, uczestniczyć w zajęciachfizykoterapii, terapii manualnej i rehabilitacji funkcjonalnej, a także korzystać z porad dermatologa oraz dietetyka.                                               

Dział handlowy

W Swissmed Morena znajduje się także siedziba Działu Handlowego Swissmed, który zajmuje się aktywną sprzedażą pakietów medycznych Swissmed, współpracą z towarzystwami ubezpieczeniowymi i centrami medycznymi.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym w celu zapoznania się z ofertą pakietów Swissmed dla osób indywidualnych oraz firm. 

Kontakt z działem handlowym

tel. 58 344 05 18

e-mail: dzial.handlowy@swissmed.com.pl

Przychodnia Wileńska
 • Przychodnia Wileńska
 • Szpital Gdańsk

Formularz kontaktowy

Ładowanie