Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE ODDZIAŁY SZPITAL PRZYCHODNIA SENIORZY REHABILITACJA PAKIETY

Przychodnia Wileńska

 • adres: ul. Wileńska 44, 80-215 Gdańsk
 • rejestracja tel. 58 524 15 00

Przychodnia przyszpitalna

Przychodnia zlokalizowana jest na parterze Szpitala Swissmed.

Zapraszamy pacjentów w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz pacjentów prywatnych.

W ramach przychodni odbywają się konsultacje w  z następujących specjalności: chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, ortopedii, kardiochirurgii i anestezjologii.

W przychodni działa też Pracownia Endoskopowa,w której wykonywane są m.in badania gastroskopii oraz kolonoskopii.

Rejestracja do specjalisty gastroenterologa pod numerem tel.58 524 15 40

Centrum Okulistyki Laserowej

 • Rejestracja i informacja:
  tel.58 740 24 30
 • Centrum Okulistyki Laserowej w Szpitalu Swissmed, 
  ul. Wileńska 44, I piętro.
 • Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 18:00.

Centrum Okulistyki Laserowej Szpitala Swissmed jest przychodnią przeznaczoną dla pacjentów borykających się z problemami narządu wzroku. Zostało wyposażone w specjalistyczny sprzęt okulistyczny do kompleksowych badań diagnostycznych, badań kwalifikujących do zabiegów okulistycznych oraz sprzęt zabiegowy

Główną specjalnością Centrum jest Laserowa Korekcja Wzroku. Przy pomocy lasera excimerowego można usunąć wadę krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu oraz ich kombinacji. W 2009 roku został zakupiony mikrokeratom MORIA, dzięki któremu możliwe stało się poszerzenie oferty o nowe metody korekcji. Od marca 2009 wykonywane są poza standardowymi metodami LASIK i LASEK także SBK LASIK i EPI-LASIK. Metody korekcji oraz efekt zabiegu są określane przez lekarza w trakcie badania kwalifikacyjnego. Zabiegi są bezbolesne, przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym z użyciem kropli, wykonywane przez profesjonalny i doświadczony zespół medyczny w warunkach ambulatoryjnych, bezpośrednio w Centrum. Dzięki laserowej korekcji pacjenci mogą się cieszyć dobrym wzrokiem, bez konieczności używania okularów czy szkieł kontaktowych, co daje im możliwość wykonywania wymarzonego zawodu, bądź uprawiania ulubionego sportu.

Przychodnia Wileńska
 • Przychodnia Wileńska
 • Szpital Gdańsk

Formularz kontaktowy

Ładowanie